Pērlīšu adījumu meistardardarbnīca

Sestdien, 25. maijā, plkst. 12 Liepājas muzejā Kūrmājas pr. 16/18 Liepājas muzeja Kurzemes tautas tērpu informācijas centrā Kūrmājas pr. 16/18 notiks radošā darbnīca, kas veltīta smalkiem pērlīšu adījumiem.
Pieredzē un prasmēs dalīsies pazīstamā Ventspils rokdarbniece, adīšanas meistare Solvita Zarupska, kas palīdzēs apgūt atšķirīgus pērlīšu adīšanas paņēmienus, iesaistot arī tamborēšanu un reljefas malu apdares.
Kā uzsver Liepājas muzeja Kurzemes tautas tērpu informācijas centra vadītāja Lia Mona Ģibiete, Solvitas Zarupskas radošā pieeja un zināšanas sola idejām bagātu radošo darbnīcu.
Šī ir pēdējā Liepājas muzeja Kurzemes tautas tērpu informācijas centra rīkotā cikla “Raibus cimdus apsolīju” radošā darbnīca. Ciklu “Raibus cimdus apsolīju” veidoja sešas radošo darbnīcu nodarbības. Iepriekšējo nodarbību apmeklētājiem bija iespēja apgūt dūraiņu adīšanas tehnikas un variācijas, ieskaitot dubultos dūraiņus, reljefus adījumus un cimdu rakstus, mežģīņu adījumus cimdos un cimdu izšūšanas tehnikas.
Informējam, ka nodarbības laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos Liepājas muzeja mājas un sociālo tīklu lapās.
Dalībai meistardarbnīcā var pieteikties Liepājas muzeja Kurzemes tautas tērpu informācijas centrā pa tālruni 29144696. Vietu skaits ir ierobežots.

Pievienots: 2019-05-23 15:59:46