Liepājas muzejs aicina uz Agneses Zeltiņas radošo meistarklasi

Sestdien, 9. martā, plkst. 12 Liepājas muzejā Kūrmājas prospekts 16/18 notiks rotu izgatavošanas meistarklase kopā ar  zīmola “Soulstones by Agnese Zeltiņa” dizaineri un uzņēmuma īpašnieci Agnesi Zeltiņu.

Meistarklases apmeklētājiem būs iespēja apgūt Agneses Zeltiņas rotu izgatavošanas noslēpumus, izmantojot dabīgos akmeņus,  uzzināt arī par akmeņu veidiem, to nozīmi un sirsnīgā gaisotnē iesaistīties sarunā par bižutērijas aktuālajām tendencēm. 

Agnese Zeltiņa savu zīmolu “Soulstones by Agnese Zeltiņa” atklāja 2013. gadā,  kompānijai ātri vien gūstot pircēju novērtējumu un atzinību. Agnese ar savu personību un darbu spēj iedvesmot arī citas sievietes, tādēļ nolēma dalīties ar savu pieredzi un praktiskajām zināšanām rotu veidošanā.

Agneses Zeltiņas aizraušanās ar rotaslietām ir likumsakarīga – uzaugot kopā ar tēvu  juvelieri, viņai jau no mazotnes bija saskare ar dārgakmeņi un pusdārgakmeņi.  Rotaslietu veidošana ir viņas sirds darbs. Kā stāsta pati dizainere, rotaslietas viņu vienmēr ir ārkārtīgi fascinējušas. “Dārglietu nēsāšanu es vienmēr esmu uztvērusi kā īpašu skaistuma un sievišķības izpausmi”, tā Agnese Zeltiņa.

Agnese Zeltiņa ir slavena latviešu aktrise, pasākumu vadītāja un žurnāliste. Viņas karjeras sākums meklējams 1993. gadā, “Dailes teātra” sastāvā, turpinot aktrises darbu “Jaunā Rīgas teātra” trupā, kurai viņa pievienojās 1999. gadā.  Agnese Zeltiņa ir strādājusi Latvijā, Krievijā, Itālijā un Holivudā, piedaloties dažādos projektos: seriālos, raidījumos, šovos, filmās, teātra izrādēs.

Vēl ir iespējas pieteikties uz meistarklasi plkst. 12, bet, pateicoties lielajai dalībnieču atsaucībai, tiks veidota vēl viena aproču vēršanas meistarklase plkst. 15.30. Dalības maksa – 15 eiro. Pieteikšanās darba dienās pa telefonu 29605223.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos, Liepājas muzeja mājas un sociālo tīklu lapās.

 

Pievienots: 2019-03-01 12:44:55