Aizritējusi Latvijas simtgades zaļumballe Liepājas muzeja dārzā

11. augusta plkst. 20 Liepājas muzeja dārzā, Kūrmājas prospektā 16/18, ar plašu muzikālo programmu norisinājās Latvijas simtgadei veltītā zaļumballe.

Zaļumballes muzikālo daļu plkst. 20 atklāja un viesus sagaidīja Oleksija Demčenko “Džeza kvartets”. Par apmeklētāju labsajūtu un izklaidi rūpējās zaļumballes vadītāja, Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska,  kura kopā ar Kristenu Kupču sniedza arī muzikālu priekšnesumu.

Balles turpinājumā līdz plkst. 01 būs bija iespēja kārtīgi izdejoties latviešu populārāko dziesmu ritmos kopā ar Elizabeti Zagorsku un “Mīlas svētku orķestri”.

Balles viesi varēja ne tikai ļauties zaļumballes valdzinājumam, priecāties par satikšanos, dejot un patīkami pavadīt laiku muzeja dārzā, bet arī fotografēties īpaši iekārtotā  foto stūrītī un iesaistīties loterijā.

Pasākuma gaitā bija sarūpēti arī dažādi pārsteigumi. Par viesu labsajūtu rūpējās restorāns “Oskars”, piedāvājot gardus ēdienus un dzērienus, bet zaļumballes viesiem bija iespēja ņemt līdz arī “groziņus”.

Īpaši gaidīti viesi ballē bija Liepājas politiski represēto kluba, “Daugavas Vanagi Latvijā” Liepājas nodaļas, Latvijas nacionālo partizānu Liepājas nodaļas, Latviešu strēlnieku apvienības Liepājas nodaļas biedri, kā arī Liepājas Optimistu pulka biedri, kuriem ieeja bija bez maksas. Pārējiem balles apmeklētājiem - 5 eiro.

Simtgades zaļumballe notiek Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros simts dienas pirms valsts 100. dzimšanas dienas un turpina tradīciju dejot, muzicēt un kopā būt Latvijā un citviet pasaulē. Tas ir aicinājums satikties ikvienam  - tiem, kuru jaunības garšā zaļumballēm bijusi īpaša nots, un tiem, kuri šo Latvijas tradīciju vēl tikai iepazīst.

Pasākums notiek ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, Liepājas pilsētas domes un Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Personas datu saturošās informācijas apstrāde tiks veikta tikai norādītos un likumīgos nolūkos.

Pievienots: 2018-06-28 16:20:05