Kas ir muzejs?

Muzejpedagoģiskā programma “Kas ir muzejs?” tiek piedāvāta dažādām vecuma grupām

• jaunākajām grupām - pirmsskolas, 1.-4. kl. skolēnus iepazīstina ar muzeja jēdzienu, muzeja uzdevumiem un profesijām, kas nepieciešamas muzeja darbā. Muzejpedagoga vadībā iepazīstas ar Liepājas muzeju, krājuma glabātāju, zāļu uzraugu, mākslinieka, vēsturnieka u.c. darbinieku darbu, izstaigājot muzeju un apmeklējot darbinieku darba vietas.
  • 3.-9.kl. skolēnus iepazīstinām skolēnus ar muzeja jēdzienu, muzeja mērķiem un uzdevumiem, kā arī ar profesijām, kas nepieciešamas muzeja darbā. Muzejpedagoga vadībā iepazīstas ar Liepājas muzeju, tuvāk izzinot tieši krājuma glabātāja profesiju un darba ritmu, ieejot arī muzeja krājuma telpās, kur parasti apmeklētāji netiek ielaisti.

Nodarbības ilgums līdz 1 stundai. Cena: 15.00 EUR

Nodarbībām lūdzam pieteikties, zvanot pa tālruni +371 29605223, +371 63422604 vai rakstot elektroniski: [email protected]; [email protected]

Pievienots: 2019-01-18 13:09:44