Edgara Gluhova izstāde L'UOMO VAGUE

20. oktobrī, Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 sadarbībā ar Laikmetīgās mākslas centru "kim?" tika atklāta Edgara Gluhova personālizstāde L’UOMO VAGUE.

Tajā skatāmi Edgara Gluhova šogad tapušie darbi - fotogrāfijas, zīmējumi uz akrilstikla, redīmeida instalācija, kā arī zīmējumi uz aviokopānijas "Concorde" vintāžas vēstuļpapīra.

Edgars Gluhovs pirms gada pameta darbu kādā Cīrihes privātbankā, un patlaban ir pilnībā nodevies mākslai. Studējis Bornmutas Mākslas institūtā un Staedelschule Frankfurtē. Strādā ar zīmējumu un fotogrāfiju.

Mākslinieks sarīkojis personālizstādes un piedalījies grupu izstādēs galerijās un mākslas institūcijās KIM?, Rīgā, Glarusas Kunsthallē Šveicē, Līneburgas Kunsthallē Vācijā, Patrick Ebensperger galerijā Berlīnē. 2013. gadā saņēmis Šveices mākslas balvu.

Izstādes atklāšanā notika Laikmetīgās mākslas centra "kim?" jeb ''kas ir māksla?''  prezentācija, ko vadīja "kim?" direktore  Zane Onckule. Laikmetīgās mākslas centrs izveidots 2009. gadā. Kopš tā laika "kim?" organizējis vairāk nekā 150 latviešu un ārvalstu mākslinieku izstādes, kā arī regulāri rīkojis atvērtas lekcijas, seminārus, lasījumus un performances.

Septiņu publiskās darbības gadu laikā kim? Laikmetīgās mākslas centrs ir saglabājis nemainīgu ieinteresētību jaunu mākslas parādību novērojumos un to dažādo izpausmju atbalstīšanā, sarunu un koprades formā.

2010. gada nogalē ir aizsākts darbs pie ilgtermiņa projekta – dažādu mākslas teorijai un kritikai veltītu tekstu un tulkojumu izstrāde, kā arī citu iespiedumu publicēšana.

Izstāde ir skatāma no 20. oktobra līdz 4. decembrim.

Ieeja bez maksas.

Pievienots: 2016-10-12 17:14:50